Kontakt Gdańsk

Kontakt z Kancelarią Adwokacką

Adwokat Patrycja Butny

Formularz kontaktowy

Otrzymasz bezpłatną analizę Twojej umowy oraz wyliczenia korzyści finansowych

Kancelaria Prawna Gdańsk – Patrycja Butny

Jeśli potrzebujesz adwokata, który w sposób profesjonalny zajmie się Twoją sprawą, skorzystaj z usług Kancelarii Prawnej w Gdańsku –  Patrycja Butny. Nasz zespół z pełnym zaangażowaniem i determinacją w każdą sprawę szuka optymalnych rozwiązań dla klienta. Potwierdzić to może dobra i rzetelna opinia powszechnie panująca w środowisku adwokackim, a przede wszystkim wśród klientów.

Jak wygląda pierwszy kontakt i przebieg spotkania?

Dbamy o najwyższe standardy naszych usług, dlatego już na etapie rozmowy telefonicznej analizujemy potrzeby klienta. Następnie umawiamy spotkanie w wybranym miejscu Gdańska i omawiamy szczegóły sprawy. Zapoznajemy się z sytuacją klienta, przedstawiamy propozycje, które można wdrożyć w postępowaniu przedsądowym, sądowym czy administracyjnym. Uwzględniamy również potencjalne koszty współpracy – informuje np.: kiedy wynajęcie pełnomocnika może zostać zwrócone.

W niedługim czasie na terenie Gdańska powstanie nowy oddział. Obecnie spotkania prowadzimy w dowolnie wybranym miejscu na terenie Gdańska lub w naszej siedzibie w Gdyni.

Komu dedykujemy usługi adwokata w Gdańsku?

Specjalizacją kancelarii jest prawo rodzinne i rozwodowe, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, służymy także pomocą w sprawach gospodarczych, karnych i cywilnych. Zespół stanowiący kadrę zespołu ma szerokie kwalifikacje zawodowe, co pozwala na przydzielenie odpowiedniego specjalisty w zależności od potrzeb klienta.

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Możemy reprezentować naszych klientów nie tylko w sądzie, ale również przed organami administracji publicznej. Możemy sporządzić wszelkie pisma procesowe, wnioski, pozwy, które często bywają bardzo skomplikowane dla osoby nieznającej prawa.

Dzięki biegłej znajomości j. niemieckiego, francuskiego oraz angielskiego świadczymy swoje usługi osobom i firmom zagranicznym. Jeśli osoba będąca w delegacji czy na urlopie ma problemy natury prawnej np.: zatrzymanie czy aresztowanie, to chętnie służymy swoim doradztwem. Również w przypadku tworzenie umów czy pism obcojęzycznych.