Sprawy rodzinne

OPIEKA NAD DZIEĆMI I ALIMENTY
Adwokat do spraw rodzinnych

Doświadczenie, takt i cierpliwość, empatia – oto priorytety w pracy nad sprawami rodzinnymi. W ramach tej usługi prowadzone są sprawy dotyczące małoletnich dzieci w kwestii opieki nad nimi i alimentów.

W tym przypadku dobro osób, których te sprawy dotyczą, jest nadrzędnym wyznacznikiem starań, a ich efekty są maksymalnie satysfakcjonujące dla klientów.

„Sprawy rodzinne nigdy nie są łatwe, dlatego staram się, by jak najbardziej odciążyć klienta. Służę wiedzą prawną i zwykłą, ludzką życzliwością”.

4.9
Na podstawie 99 opinii
powered by Google
js_loader
Sprawy rodzinne Kancelaria Adwokacka Gdynia

Zakres usług
Adwokat rodzinny Gdynia

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego to sprawy wyjątkowe. Kwestie związane z rozwodem czy małoletnimi dziećmi wymagają od prawnika odpowiedniego wyczucia, empatii i wrażliwości. Kierując się tymi wartościami prowadzimy sprawy rodzinne w sposób zapewniający Klientom bezpieczeństwo i komfort, dążąc do maksymalnie korzystnego ich zakończenia.

Pomoc Klientom w sprawach rodzinnych obejmuje nie tylko merytoryczne wsparcie z zakresu prawa, ale także poparte bogatym doświadczeniem doradztwo w zakresie decyzji okołorozwodowych, które często muszą uwzględniać interes nie tylko małżonków, ale także dobro wspólnych dzieci. Dzięki współpracy z psychologami oraz specjalistami z zakresu prawa kanonicznego, służymy także wsparciem właśnie w dziedzinie psychologii.

zakres usług
Jakie usługi obejmuje pomoc prawna z zakresu prawa rodzinnego?

Kancelaria specjalizuje się w reprezentowaniu Klientów w sprawach rodzinnych, dotyczących opieki nad dziećmi i alimentacyjnych. Pomagamy także rozwiązywać spory zarówno w drodze negocjacji, jak również w postępowaniu sądowym.

Zespół kancelarii adwokackiej Butny

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie spraw o alimenty czy dotyczących opieki nad dziećmi?

Kancelaria posiada zróżnicowane i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych. W swojej praktyce prowadziliśmy bardzo skomplikowane postępowania rozwodowe, w tym takie z elementem zagranicznym, reagowaliśmy niezwłocznie w postępowaniach dotyczących uprowadzenia dzieci za granicę, czy w sprawach, w których konieczne było pozbawienie czy ograniczenie władzy rodzicielskiej jednego z rodziców. Z powodzeniem wytaczaliśmy powództwa w przedmiocie alimentów zarówno na dzieci, jak i małżonków. Dotychczasowe doświadczenie nauczyło nas dużej delikatności, a jednocześnie pełnego zaangażowania w sprawy dotyczące rodzinnych interesów naszych Klientów. Wielokrotnie mierzyliśmy się w swojej pracy z trudnymi przeciwnikami, prawdziwymi ludzkimi dramatami, konfabulacją świadków czy drugiej strony. Dzięki temu doświadczeniu potrafimy w porę zareagować, znaleźć najlepsze rozwiązanie i przyjąć odpowiednią strategię nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Czym charakteryzuje się realizowana przez kancelarię pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego?

Dzięki bogatemu doświadczeniu prowadząc sprawy o alimenty czy sprawy dotyczące opieki nad dziećmi, potrafimy odpowiednio zaangażować się w każdą z tych spraw. Wiemy, że dotyczą one bardzo delikatnych kwestii, które potrafią zaważyć na przyszłości Klienta i jego najbliższych. Dlatego w każdej sprawie z zakresu prawa rodzinnego staramy się wyważyć interesy Klienta w sposób najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Kierujemy się w tym zakresie empatią i zrozumieniem, nie oceniamy postępowania naszych Klientów. Udzielamy niezbędnych wskazówek, których realizacja pozwala na przyjęcie założonego celu. Kancelaria stosuje przy tym różnorodne formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc, profesjonalne doradztwo i pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną przez nas sprawę dotyczącą ich rodziny.

Do kogo kierowana jest oferta?

Pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego świadczona przez naszą kancelarię kierowana jest do każdego, kto prócz profesjonalnego wsparcia w zakresie obowiązujących przepisów, poszukuje też doświadczonego adwokata w zakresie skutków podejmowanych decyzji okołorozwodowych. Walka w sądzie jest bowiem tylko jednym z etapów na drodze do rozstania, a po jej zakończeniu każdy z Klientów musi funkcjonować w warunkach, które niejako narzuca mu wyrok rozwodowy. Dlatego też służymy zarówno pomocą prawną, bogatym doświadczeniem w sprawach rozwodowych, jak i wsparciem psychologicznym ze strony współpracujących z nami psychologów, co łącznie pozwala naszym Klientom na podejmowanie rozsądnych decyzji w ciężkiej sytuacji rozwodu czy sporu dotyczącego dziecka.

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.