Obsługa prawna firm

a8

Obsługa Prawna Firm Gdynia

 

Wielowymiarowa i kompleksowa obsługa prawna firm to usługi z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych. Wśród wielu zadań adwokata do najpopularniejszych należą: optymalne doradztwo w wyborze formy prowadzenia działalności, a następnie rejestrowanie i/lub przekształcanie podmiotów. A także: przygotowywanie i/lub opiniowanie umów, porozumień, uchwał, regulaminów, statutów. Klient może także zlecić reprezentowanie interesów w sporach sądowych i pozasądowych.

„Współpraca ze mną jest gwarantem Państwa bezpieczeństwa.
To dobra inwestycja w spokojne, nienaruszalne jutro.
A to jest przecież najważniejsze”.

zakres usług

Na czym polega obsługa prawna firmy?

Obsługa prawna firmy obejmuje działania w sferze szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, a także w innych, wpadkowych dziedzinach prawa takich jak np. prawo karne skarbowe czy podatkowe. Pełna i bieżąca obsługa prawna przedsiębiorstw w naszej kancelarii polega na wsparciu Klientów od fazy pomysłu na dane przedsięwzięcie biznesowe, przez okres rozwoju i stabilizacji, aż do momentu podjęcia decyzji o zakończeniu danego przedsięwzięcia.

Jakie usługi obejmuje obsługa prawna firmy?

Zakres świadczonych usług obejmuje w szczególności:

kancelaria-butny-11-min

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie obsługi prawnej firm?

Doświadczenie Kancelarii ugruntowane jest wieloletnią praktyką, co pozwala nam służyć radą nie tylko na płaszczyźnie prawnej, ale także od strony biznesowej. Kancelaria prowadzi obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych ze zróżnicowanych branż. Wieloletnie doświadczenie w tej współpracy pozwoliło na wypracowanie optymalnych dla danego Klienta strategii działania i sprawnego sposobu komunikowania się, które łącznie pozwalają na efektywne dbanie o interesy Klienta przy wykorzystaniu dostępnych instrumentów prawnych. Dbamy o najwyższy poziom naszych usług oraz o to, by zapewniać Klientom obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Kancelaria gwarantuje otwarte i kreatywne podejście do problemów prawnych uwzględniając w tym zakresie specyfikę nowoczesnego biznesu.

Czym charakteryzuje się realizowana przez kancelarię obsługa prawna firm?

Nasza kancelaria prawna stosuje różnorodne formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Możemy zaproponować stałą obsługę prawną, jak i współpracę w zakresie konkretnych zagadnień prawnych. Współpraca musi opierać się na obustronnym zaangażowaniu przy jednoczesnym zrozumieniu specyfiki branży, w której dany Klient działa. Usługi kancelarii realizowane są z najwyższą starannością, poszanowaniem zasad etyki i uwzględnieniem interesów naszych Klientów. Uczciwość i zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem.

Pomoc prawna dla firm świadczona może być zarówno w siedzibie Klienta, jak i bezpośrednio w naszej kancelarii. Usługi prawne na rzecz firm realizujemy także zdalnie. Obsługujemy podmioty gospodarcze na terenie całego kraju, jak też przedsiębiorców zagranicznych.

Do kogo kierowany jest ten rodzaj usług?

Każdy przedsiębiorca, zarówno działający jako osoba fizyczna, osoba prawna, jak i w innej formie, w swojej działalności napotyka na problemy, w których niezbędna jest pomoc prawnika. Spektrum zagadnień prawnych, z którymi adwokat ma do czynienia w ramach obsługi prawnej firm, potrafi być naprawdę szerokie – począwszy od tradycyjnych sporów o zapłatę między przedsiębiorcami, aż po prawo karne skarbowe, czy obsługę zamówień publicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorstw jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym problemom natury prawnej, które pojawiają się w ramach prowadzonej przez Klientów działalności.

Specjalizacje
Tu znajdziesz pomoc - kompleksowa obsługa prawna

Rozwody

Rozwody

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
czytaj więcej

Rozwód, opieka nad dziećmi i alimenty

Rozwód, opieka nad dziećmi i alimenty

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
czytaj więcej

Podziały majątku

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
czytaj więcej

Nieruchomości

Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
czytaj więcej

Prawo karne

Prawo karne

Usługi dla pokrzywdzonych i oskarżonych w postępowaniu przed prokuraturą, policją i sądem.
czytaj więcej

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
czytaj więcej

Prawo Pracy

Prawo Pracy

Obsługa prawna pracowników i pracodawców
czytaj więcej

Windykacja należności

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
czytaj więcej

Prawa zwierząt

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
czytaj więcej

Adwokat
Patrycja Butny

Założyłam własną kancelarię prawną dopiero wtedy, kiedy byłam zupełnie przekonana, że jestem w stanie wziąć odpowiedzialność za los ludzi, którzy powierzają mi swoje sprawy. Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. W wolnej chwili uwielbiam jazdę na rowerze MTB i rolkach.

Szukasz pomocy prawnej?

Skontaktuj się z nami.