Obsługa prawna firm

Obsługa Prawna Firm Gdynia
Adwokat

Wielowymiarowa i kompleksowa obsługa prawna firm to usługi z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych. Wśród wielu zadań adwokata do najpopularniejszych należą: optymalne doradztwo w wyborze formy prowadzenia działalności, a następnie rejestrowanie i/lub przekształcanie podmiotów. A także: przygotowywanie i/lub opiniowanie umów, porozumień, uchwał, regulaminów, statutów. Klient może także zlecić reprezentowanie interesów w sporach sądowych i pozasądowych.

„Współpraca ze mną jest gwarantem Państwa bezpieczeństwa.
To dobra inwestycja w spokojne, nienaruszalne jutro.
A to jest przecież najważniejsze”.

Windykacja Gdynia - Adwokat Patrycja Butny

Zakres usług
Na czym polega obsługa prawna firmy?

Obsługa prawna firmy obejmuje działania w sferze szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, a także w innych, wpadkowych dziedzinach prawa takich jak np. prawo karne skarbowe czy podatkowe. Pełna i bieżąca obsługa prawna przedsiębiorstw w naszej kancelarii polega na wsparciu Klientów od fazy pomysłu na dane przedsięwzięcie biznesowe, przez okres rozwoju i stabilizacji, aż do momentu podjęcia decyzji o zakończeniu danego przedsięwzięcia.

Biuro kancelarii adwokackiej
Porady prawne Gdynia

zakres usług
Jakie usługi obejmuje obsługa prawna firmy?

Zakres świadczonych usług obejmuje w szczególności:

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie obsługi prawnej firm?

Doświadczenie Kancelarii ugruntowane jest wieloletnią praktyką, co pozwala nam służyć radą nie tylko na płaszczyźnie prawnej, ale także od strony biznesowej. Kancelaria prowadzi obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych ze zróżnicowanych branż. Wieloletnie doświadczenie w tej współpracy pozwoliło na wypracowanie optymalnych dla danego Klienta strategii działania i sprawnego sposobu komunikowania się, które łącznie pozwalają na efektywne dbanie o interesy Klienta przy wykorzystaniu dostępnych instrumentów prawnych. Dbamy o najwyższy poziom naszych usług oraz o to, by zapewniać Klientom obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Kancelaria gwarantuje otwarte i kreatywne podejście do problemów prawnych uwzględniając w tym zakresie specyfikę nowoczesnego biznesu.

Usługa rozwody Gdynia to nie tylko samo prowadzenie sprawy rozwodowej. Wychodzimy z założenia, że w przebiegu sprawy rozwodowej klient zawsze potrzebuje wsparcia o charakterze wielowymiarowym, stąd też do zakresu naszej specjalizacji przynależą również takie kwestie, jak porady w zakresie prawa kanonicznego, oraz psychologiczne.

Jak wygląda działalność Kancelarii w zakresie spraw rozwodowych?

Nasza kancelaria prawna stosuje różnorodne formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Możemy zaproponować stałą obsługę prawną, jak i współpracę w zakresie konkretnych zagadnień prawnych. Współpraca musi opierać się na obustronnym zaangażowaniu przy jednoczesnym zrozumieniu specyfiki branży, w której dany Klient działa. Usługi kancelarii realizowane są z najwyższą starannością, poszanowaniem zasad etyki i uwzględnieniem interesów naszych Klientów. Uczciwość i zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem.

Pomoc prawna dla firm świadczona może być zarówno w siedzibie Klienta, jak i bezpośrednio w naszej kancelarii. Usługi prawne na rzecz firm realizujemy także zdalnie. Obsługujemy podmioty gospodarcze na terenie całego kraju, jak też przedsiębiorców zagranicznych.

Do kogo kierowany jest ten rodzaj usług?

Każdy przedsiębiorca, zarówno działający jako osoba fizyczna, osoba prawna, jak i w innej formie, w swojej działalności napotyka na problemy, w których niezbędna jest pomoc prawnika. Spektrum zagadnień prawnych, z którymi adwokat ma do czynienia w ramach obsługi prawnej firm, potrafi być naprawdę szerokie – począwszy od tradycyjnych sporów o zapłatę między przedsiębiorcami, aż po prawo karne skarbowe, czy obsługę zamówień publicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorstw jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym problemom natury prawnej, które pojawiają się w ramach prowadzonej przez Klientów działalności.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne opieka nad dziećmi i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Prawo Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu