Rozwody

ROZWODY GDYNIA
Adwokat do spraw rozwodowych

Rozwody to zjawisko coraz bardziej powszechne. Sprawy rozwodowe budzą wiele emocji i powodują poważne obciążenie emocjonalne dla obu stron. 

Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie spraw rozwodowych, a także uczestnictwo prawnika w samym procesie to czynniki o znaczeniu kluczowym, zwłaszcza w przypadku spraw trudnych i skomplikowanych, kiedy obie strony nie są w stanie dojść do porozumienia, np. w kwestiach podziału majątku lub też opieki nad dziećmi. „Rozwód nigdy nie jest łatwym przeżyciem, dlatego wsparcie prawne znacząco ułatwia cały proces. Staram się jak najbardziej odciążyć klienta zachowując maksimum dyskrecji”.

4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
js_loader
Sprawy Rozwodowe Kancelaria Adwokacka Butny

Zakres usług
Jakie są najważniejsze czynniki pomocy w prawnej w sprawach rozwodowych?

Partycypacja klienta we wszystkich czynnościach związanych z prowadzeniem sprawy ogranicza się do niezbędnego minimum przy jednoczesnym pozostawieniu klientowi decyzyjności w zakresie strategii prowadzenia postępowania. My bierzemy na siebie główny ciężar prowadzenia sprawy i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli przejść przez sprawę rozwodową w sposób możliwie najbardziej komfortowy. Jednocześnie staramy się zawsze pamiętać, że pracujemy z klientem, w najważniejszych dla niego sprawach.

zakres usług
Adwokat Rozwód Gdynia

Nasza adwokat zapewnia klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania rozwodowego. 

Zajmujemy się również innymi kwestiami, które co prawda nie są związane z samym rozwodem w sposób bezpośredni, jednak również posiadają niezwykle istotne znaczenie. Zakres naszych kompetencji obejmuje:

Zespół Kancelarii Adwokackiej

Jakie jest nasze doświadczenie w zakresie spraw rozwodowych?

Sprawy rozwodowe oraz sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego to jeden z kluczowych obszarów działalności naszej kancelarii adwokackiej. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale wiemy, jakie konkretnie środki powinny zostać zastosowane w określonej sytuacji, a także, w jaki sposób prowadzić czynności związane z rozwodem tak, aby przebieg postępowania jak najmniej angażował naszego klienta i był dla niego jak najmniej uciążliwy. Usługa rozwody Gdynia to nie tylko samo prowadzenie sprawy rozwodowej. Wychodzimy z założenia, że w przebiegu sprawy rozwodowej klient zawsze potrzebuje wsparcia o charakterze wielowymiarowym, stąd też do zakresu naszej specjalizacji przynależą również takie kwestie, jak porady w zakresie prawa kanonicznego, oraz psychologiczne.

Jak wygląda działalność Kancelarii w zakresie spraw rozwodowych?

Ocenianie postępowania klienta nie należy do zakresu naszych kompetencji. Nie ma też dla nas klientów lepszych lub gorszych. W każdej prowadzonej przez naszą Kancelarię sprawie angażujemy maksimum naszych środków oraz korzystamy z całej dostępnej nam wiedzy merytorycznej. Mamy świadomość faktu, iż przebieg sprawy rozwodowej może w ogromnym stopniu zaważyć na przyszłości klienta. Stąd też klienci w każdym przypadku mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony, zarówno w zakresie poradnictwa jak też przebiegu sprawy rozwodowej. 

Do kogo kierowana jest oferta?

Sprawy rozwodowe to obecnie obszar dotyczący ogromnej części społeczeństwa. Trudno więc w sposób jednoznaczny określić jakąś konkretną grupę społeczną, do której adresowane są usługi z zakresu spraw rozwodowych. Nasz adwokat oferuje wsparcie w zakresie rozwodów wszystkim tym klientom, którzy są zainteresowani w pełni profesjonalnym, a zarazem rzetelnym prowadzeniem wszelkich czynności związanych z rozwodem i reprezentacją przed sądem.

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.