Rozwody Gdynia

Rozwody Gdynia
Adwokat

Rozwody to zjawisko coraz bardziej powszechne. Sprawy rozwodowe budzą wiele emocji i powodują poważne obciążenie emocjonalne dla obu stron. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie spraw rozwodowych, a także uczestnictwo prawnika w samym procesie to czynniki o znaczeniu kluczowym, zwłaszcza w przypadku spraw trudnych i skomplikowanych, kiedy obie strony nie są w stanie dojść do porozumienia, np. w kwestiach podziału majątku lub też opieki nad dziećmi.

„Rozwód nigdy nie jest łatwym przeżyciem, dlatego wsparcie prawne znacząco ułatwia cały proces. Staram się jak najbardziej odciążyć klienta zachowując maksimum dyskrecji”.

Adwokat Rozwodowy Patrycja Butny

Zakres usług
Jakie są najważniejsze czynniki pomocy w prawnej w sprawach rozwodowych?

Rozwód to bez wątpienia jedno z bardziej skomplikowanych zagadnień prawa rodzinnego ze względu na wiele aspektów mu towarzyszących np. rozpad małżeństwa, podział majątku, sprawy dotyczące opieki nad dziećmi, alimenty czy ustalenie miejsca pobytu dziecka. Jako kancelaria z długoletnim doświadczeniem w zakresie spraw rozwodowych, oferujemy swoim klientom kompleksowe i merytoryczne wsparcie na każdym etapie procesu sądowego oraz profesjonalne poradnictwo jeszcze zanim sprawa trafi przed sąd. Rozwód to bardzo prywatna i emocjonalna sprawa, dlatego skupiamy się na uzyskaniu odpowiednich efektów przy maksymalnej dyskrecji i delikatności w prowadzeniu tego typu spraw. Oprócz samego wielopłaszczyznowego wsparcia prawnego staramy się zapewnić naszym klientom największy komfort i poczucie, że ich interesy są maksymalnie zabezpieczone.

Partycypacja klienta we wszystkich czynnościach związanych z prowadzeniem sprawy ogranicza się do niezbędnego minimum przy jednoczesnym pozostawieniu klientowi decyzyjności w zakresie strategii prowadzenia postępowania. My bierzemy na siebie główny ciężar prowadzenia sprawy i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli przejść przez sprawę rozwodową w sposób możliwie najbardziej komfortowy. Jednocześnie staramy się zawsze pamiętać, że pracujemy z klientem, w najważniejszych dla niego sprawach.

Biuro kancelarii adwokackiej
Porady prawne Gdynia

zakres usług
Adwokat Rozwód Gdynia

Nasza adwokat zapewnia klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania rozwodowego. Zajmujemy się również innymi kwestiami, które co prawda nie są związane z samym rozwodem w sposób bezpośredni, jednak również posiadają niezwykle istotne znaczenie. Zakres naszych kompetencji obejmuje:

Jakie jest nasze doświadczenie w zakresie spraw rozwodowych?

Sprawy rozwodowe oraz sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego to jeden z kluczowych obszarów działalności naszej kancelarii adwokackiej. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale wiemy, jakie konkretnie środki powinny zostać zastosowane w określonej sytuacji, a także, w jaki sposób prowadzić czynności związane z rozwodem tak, aby przebieg postępowania jak najmniej angażował naszego klienta i był dla niego jak najmniej uciążliwy.

Usługa rozwody Gdynia to nie tylko samo prowadzenie sprawy rozwodowej. Wychodzimy z założenia, że w przebiegu sprawy rozwodowej klient zawsze potrzebuje wsparcia o charakterze wielowymiarowym, stąd też do zakresu naszej specjalizacji przynależą również takie kwestie, jak porady w zakresie prawa kanonicznego, oraz psychologiczne.

Jak wygląda działalność Kancelarii w zakresie spraw rozwodowych?

Doświadczenie nauczyło nas, że w przypadku spraw rozwodowych nie należy działać na zasadzie powielania gotowych schematów. Dlatego słuchamy argumentów, próśb oraz żądań naszych klientów, a następnie dokładamy wszelkich starań, aby sposób prowadzenia przez nas określonych czynności jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom klienta.

Ocenianie postępowania klienta nie należy do zakresu naszych kompetencji. Nie ma też dla nas klientów lepszych lub gorszych. W każdej prowadzonej przez naszą Kancelarię sprawie angażujemy maksimum naszych środków oraz korzystamy z całej dostępnej nam wiedzy merytorycznej. Mamy świadomość faktu, iż przebieg sprawy rozwodowej może w ogromnym stopniu zaważyć na przyszłości klienta. Stąd też klienci w każdym przypadku mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony, zarówno w zakresie poradnictwa jak też przebiegu sprawy rozwodowej.

Do kogo kierowana jest oferta?

Sprawy rozwodowe to obecnie obszar dotyczący ogromnej części społeczeństwa. Trudno więc w sposób jednoznaczny określić jakąś konkretną grupę społeczną, do której adresowane są usługi z zakresu spraw rozwodowych. Nasz adwokat oferuje wsparcie w zakresie rozwodów wszystkim tym klientom, którzy są zainteresowani w pełni profesjonalnym, a zarazem rzetelnym prowadzeniem wszelkich czynności związanych z rozwodem i reprezentacją przed sądem.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne opieka nad dziećmi i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Prawo Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu