Nieruchomości

Prawo Nieruchomości
Adwokat do spraw nieruchomości

Usługi prawne w zakresie prawa nieruchomości to przede wszystkim sprawy o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, a także w kwestiach służebności w postępowaniu wieczystoksięgowym.

„Zabezpieczenie Państwa interesów jest możliwe
dzięki posiadanej wiedzy oraz współpracy z notariuszami i komornikami. Działam kompleksowo, pamiętam o wszystkim.”

4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
js_loader
Pomoc w sprawach nieruchomośći Kancelaria Adwokacka Gdynia

Zakres usług
Na czym polega pomoc prawna w zakresie prawa nieruchomości?

Prawo nieruchomości to skomplikowana i złożona dziedzina, która obejmuje szerokie spektrum zagadnień przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i licznym sukcesom w tej dziedzinie, możemy zaoferować różne usługi wymienione poniżej.

zakres usług
Jakie usługi obejmuje pomoc prawna z zakresu prawa nieruchomości?

Świadczona przez kancelarię pomoc prawna w tym zakresie polega na merytorycznym wsparciu Klientów w sprawach z zakresu gospodarki, obrotu i zarządzania nieruchomościami.

Zespół kancelarii adwokackiej Butny

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie prawa nieruchomości?

Znajomość praktyki rynkowej i wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z bogatą wiedzą merytoryczną, pozwalają nam na świadczenie usług, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego i jednocześnie są efektywne pod względem ekonomicznym.  Nasza wiedza i doświadczenie pozwala doradzać Państwu w rozwiązywaniu niestandardowych problemów z nieruchomościami, szczegółowej weryfikacji oraz regulowaniu stanu prawnego gruntów. Doradzamy inwestorom w sprawach dokonywania podziałów nieruchomości, przekształcania terenów pod inwestycje, w sprawach gospodarki planistycznej, czy uzyskiwania warunków zabudowy. Pomagamy w sporach między właścicielami nieruchomości a najemcami czy dzierżawcami, a także między samymi współwłaścicielami. Przeprowadzamy skuteczne postępowania eksmisyjne, zasiedzeniowe, działowe. Dzięki stałej współpracy z kancelarią notarialną zapewniamy kompleksową obsługę całego procesu. Kancelaria stale współpracuje także ze specjalistami z szeroko rozumianego rynku nieruchomości, w tym pośrednikami w obrocie nieruchomościami.

Czym charakteryzuje się pomoc prawna w zakresie prawa nieruchomości?

Kancelaria stosuje różnorodne formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Możemy zaproponować stałą obsługę prawną, jak i współpracę w zakresie konkretnej sprawy. Nasz adwokat zwraca uwagę na ryzyka prawne związane z poszczególnymi działaniami oraz proponuje rozwiązania, które pozwalają na ich minimalizację i jednoczesne osiągnięcie celów możliwie najbliższych oczekiwaniom i założeniom naszych klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc, profesjonalne doradztwo i pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną przez nas sprawę dotyczącą nieruchomości.

Do kogo kierowany jest ten rodzaj usług?

Usługi z zakresu prawa nieruchomości skierowane są zarówno do przedsiębiorców zajmujących się w swej działalności profesjonalnym obrotem nieruchomościami, czy inwestycjami budowlanymi, jak i do osób fizycznych napotykających na trudności natury prawnej związane z nieruchomościami.

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.