Nieruchomości

Prawo Nieruchomości
Adwokat

Usługi prawne w zakresie prawa nieruchomości to przede wszystkim sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności, a także w kwestiach służebności, w postępowaniu wieczystoksięgowym, wywłaszczającym oraz w sprawach z zakresu prawa budowlanego.

„Zabezpieczenie Państwa interesów jest możliwe
dzięki posiadanej wiedzy oraz współpracy z notariuszami i komornikami.
Działam kompleksowo, pamiętam o wszystkim”.

Windykacja Gdynia - Adwokat Patrycja Butny

Zakres usług
Na czym polega pomoc prawna w zakresie prawa nieruchomości?

Prawo nieruchomości to skomplikowana i złożona dziedzina, która obejmuje szerokie spektrum zagadnień przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i licznym sukcesom w tej dziedzinie, możemy zaoferować profesjonalną pomoc w wielu sprawach dotyczących nieruchomości.

Biuro kancelarii adwokackiej
Porady prawne Gdynia

zakres usług
Jakie usługi obejmuje pomoc prawna z zakresu prawa nieruchomości?

Świadczona przez kancelarię pomoc prawna w tym zakresie polega na merytorycznym wsparciu Klientów w sprawach z zakresu gospodarki, obrotu i zarządzania nieruchomościami.

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie prawa nieruchomości?

Znajomość praktyki rynkowej i wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z bogatą wiedzą merytoryczną, pozwalają nam na świadczenie usług, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego i jednocześnie są efektywne pod względem ekonomicznym.  Nasza wiedza i doświadczenie pozwala doradzać Państwu w rozwiązywaniu niestandardowych problemów z nieruchomościami, szczegółowej weryfikacji oraz regulowaniu stanu prawnego gruntów. Doradzamy inwestorom w sprawach dokonywania podziałów nieruchomości, przekształcania terenów pod inwestycje, w sprawach gospodarki planistycznej, czy uzyskiwania warunków zabudowy. Pomagamy w sporach między właścicielami nieruchomości a najemcami czy dzierżawcami, a także między samymi współwłaścicielami. Przeprowadzamy skuteczne postępowania eksmisyjne, zasiedzeniowe, działowe. Dzięki stałej współpracy z kancelarią notarialną zapewniamy kompleksową obsługę całego procesu. Kancelaria stale współpracuje także ze specjalistami z szeroko rozumianego rynku nieruchomości, w tym pośrednikami w obrocie nieruchomościami.

Czym charakteryzuje się pomoc prawna w zakresie prawa nieruchomości?

Kancelaria stosuje różnorodne formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Możemy zaproponować stałą obsługę prawną, jak i współpracę w zakresie konkretnej sprawy. Nasz adwokat zwraca uwagę na ryzyka prawne związane z poszczególnymi działaniami oraz proponuje rozwiązania, które pozwalają na ich minimalizację i jednoczesne osiągnięcie celów możliwie najbliższych oczekiwaniom i założeniom naszych klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc, profesjonalne doradztwo i pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną przez nas sprawę dotyczącą nieruchomości.

Do kogo kierowany jest ten rodzaj usług?

Usługi z zakresu prawa nieruchomości skierowane są zarówno do przedsiębiorców zajmujących się w swej działalności profesjonalnym obrotem nieruchomościami, czy inwestycjami budowlanymi, jak i do osób fizycznych napotykających na trudności natury prawnej związane z nieruchomościami.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne opieka nad dziećmi i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Prawo Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu