Zespół Kancelarii

Adwokat Gdynia Opinie
Mówią o nas

DOŚWIADCZENIE
Kancelaria Prawna Gdańsk – Patrycja Butny

Kancelaria Butny to zespół świetnie wyszkolonych i ambitnych prawników, których dotychczasowa praca zaowocowała zadowoleniem i satysfakcją wielu Klientów.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro człowieka, a w naszych działaniach skutecznie zmierzamy do ochrony interesów prawnych naszych Klientów. Pozytywne opinie adwokat Gdynia to nasza wizytówka, o którą dbamy każdego dnia, udzielając porad prawnych na najwyższym poziomie. Z największą starannością troszczymy się o każdy szczegół zagadnienia prawnego, z którym zgłaszają się do nas Klienci, tak aby rozstrzygnięcia spraw były dla nich korzystne.

zespół zdjęcie nr 1

Adwokat Gdynia opinie i porady prawne

W pierwszej kolejności udzielamy profesjonalnych i rzetelnych, a przy tym zrozumiałych dla każdego porad prawnych. Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Wyjaśnienie treści skomplikowanych przepisów i znalezienie korzystnego rozwiązania jest niezwykle istotne, gdy w życiu codziennym pojawia się problem prawny. Porada prawna, w zależności od stopnia skomplikowania i okoliczności sprawy oraz preferencji Klienta, może zostać udzielona w formie ustnej bądź pisemnej.

Ponadto, sporządzimy pisemną opinię prawną na potrzeby konkretnego zagadnienia, umowę cywilnoprawną, pozew do sądu i wszelkie inne pisma procesowe, a w razie konieczności zaoferujemy reprezentację adwokata w postępowaniu przed sądem. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego, kto się do nas zgłasza i gotowi do niesienia pomocy, a naszą dewizą jest praca w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem praw przysługujących każdemu. Uważamy, że każdego adwokata powinno cechować dobre wykształcenie, zapał i pozytywne opinie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w szczególności w sprawach rodzinnych (m.in. alimenty, ustalanie kontaktów rodzicielskich, uznawanie władzy rodzicielskiej), rozwodach, separacjach. Zajmujemy się również sporządzaniem umów prawa handlowego, rozstrzyganiem kwestii odszkodowawczych, ubezpieczeniowych, spadkowych, rentowych oraz wielu innych.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, która obejmuje zarówno usługi świadczone na rzecz Klientów indywidualnych, jak też podmiotów gospodarczych. Skutecznie prowadzimy również sprawy międzynarodowe, wymagające pracy w j. angielskim.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Rozwody

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Czytaj więcej

Rozwód, opieka nad dziećmi
i alimenty

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Czytaj więcej

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Czytaj więcej

Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Czytaj więcej
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc i obsługa prawna dla osób posiadających kredyt CHF.
Czytaj więcej

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Czytaj więcej

Prawo Pracy

Obsługa prawna pracowników i pracodawców
Czytaj więcej

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Czytaj więcej

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Czytaj więcej

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu