Zespół Kancelarii

DOŚWIADCZENIE
Kancelaria Prawna Butny

Kancelaria Butny to zespół świetnie wyszkolonych i ambitnych prawników, których dotychczasowa praca zaowocowała zadowoleniem i satysfakcją wielu Klientów.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro człowieka, a w naszych działaniach skutecznie zmierzamy do ochrony interesów prawnych naszych Klientów. Pozytywne opinie adwokat Gdynia to nasza wizytówka, o którą dbamy każdego dnia, udzielając porad prawnych na najwyższym poziomie. Z największą starannością troszczymy się o każdy szczegół zagadnienia prawnego, z którym zgłaszają się do nas Klienci, tak aby rozstrzygnięcia spraw były dla nich korzystne.

Zespół kancelarii adwokackiej Butny
Rafała Butny Kancelria Prawna Gdynia
Adwokaci Gdynia z kancelarii Butny

Adwokat Gdynia opinie i porady prawne

W pierwszej kolejności udzielamy profesjonalnych i rzetelnych, a przy tym zrozumiałych dla każdego porad prawnych. Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Wyjaśnienie treści skomplikowanych przepisów i znalezienie korzystnego rozwiązania jest niezwykle istotne, gdy w życiu codziennym pojawia się problem prawny. Porada prawna, w zależności od stopnia skomplikowania i okoliczności sprawy oraz preferencji Klienta, może zostać udzielona w formie ustnej bądź pisemnej.

Ponadto, sporządzimy pisemną opinię prawną na potrzeby konkretnego zagadnienia, umowę cywilnoprawną, pozew do sądu i wszelkie inne pisma procesowe, a w razie konieczności zaoferujemy reprezentację adwokata w postępowaniu przed sądem. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego, kto się do nas zgłasza i gotowi do niesienia pomocy, a naszą dewizą jest praca w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem praw przysługujących każdemu. Uważamy, że każdego adwokata powinno cechować dobre wykształcenie, zapał i pozytywne opinie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w szczególności w sprawach rodzinnych (m.in. alimenty, ustalanie kontaktów rodzicielskich, uznawanie władzy rodzicielskiej), rozwodach, separacjach. Zajmujemy się również sporządzaniem umów prawa handlowego, rozstrzyganiem kwestii odszkodowawczych, ubezpieczeniowych, spadkowych, rentowych oraz wielu innych.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, która obejmuje zarówno usługi świadczone na rzecz Klientów indywidualnych, jak też podmiotów gospodarczych. Skutecznie prowadzimy również sprawy międzynarodowe, wymagające pracy w j. angielskim.

Patrycja Butny Adwokat Gdynia
Adwokaci Gdynia z kancelarii Butny

Kancelaria Prawna
Nasz Zespół

Patrycja Butny

Adwokat

Świadomie założyła własną kancelarię dopiero w chwili, kiedy była przekonana, że jest gotowa przejąć odpowiedzialność za los ludzi, którzy powierzają jej swoje trudne sprawy. Zobacz więcej.

Adwokat Patrycja Butny Kancelaria Adwokacka Butny Gdynia
Adwokat Beata Sawińska Kancelaria Adwokacka Butny Gdynia

Beata Sawińska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Złożyła z pozytywnym wynikiem egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Zajmuje się w szczególności sprawami kredytów powiązanych z walutą CHF, rodzinnymi oraz dochodzeniem od Skarbu Państwa roszczeń na podstawie tzw. ustawy lutowej za represje w związku z działalnością na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego.

Helena Świderska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych Podatki i Prawo Podatkowe Uniwersytetu Gdańskiego. Złożyła z pozytywnym wynikiem egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Wspiera przedsiębiorców w przygotowywaniu dokumentacji korporacyjnej, tworzeniu regulaminów oraz opiniowaniu i pisaniu umów. Pomaga w zakresie prawa pracy w szczególności w procesie zatrudniania, zwalniania oraz tworząc przepisy wewnątrzzakładowe.

Adwokat Helena Świderska Kancelaria Adwokacka Butny
Marta Jakubińska Aplikant Kancelaria Adwokacka Butny Gdynia

Marta Jakubińska

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie w trakcie kształcenia na aplikacji adwokackiej w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. W trakcie studiów odbywała szkolenia, m.in. z zakresu podstaw negocjacji, jak również zdobywała doświadczenie praktyczne w kancelariach adwokackich oraz prokuraturze. Zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa rodzinnego.

Rafał Butny

Ekonomista

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych korporacjach. Ukończył również Studia Podyplomowe Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Mediacje Sądowe i Interwencja Kryzysowa. Od ponad 20 lat związany z biznesem. Założyciel, współzałożyciel i doradca odpowiedzialny za powstanie kilkunastu przedsiębiorstw. W kancelarii odpowiada za zarządzanie całą strukturą organizacyjną, doradztwo ekonomiczne oraz analizy finansowe.

Rafał Butny Ekonomista Kancelaria Adwokacka Butny Gdynia
Alessandro Santanocito Młodszy Prawnik Gdynia

Alessandro Santanocito

Młodszy Prawnik

Katarzyna Czajkowska

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Angelika Kowalewska Kancelaria Adwokacka Butny

Angelika Kowalewska

Kierownik sekretariatu

PUBLIKACJE PRASOWE
Piszą o Nas

Wyborcza.pl
Wyborcza.plWiadomości
Czytaj więcej
Frankowicze mogą być odważniejsi. Eksperci: "Po wyrokach TSUE więcej osób pójdzie do sądu"
Bezprawnik.pl
Bezprawnik.plPrawo Społeczeństwo Opinie
Czytaj więcej
Dziedziczenie po partnerze. Kilka rzeczy, o które warto zadbać.
Trojmiasto.pl
Trojmiasto.plWiadomości Pomorskie
Czytaj więcej
Inflacja a kredyty we frankach. Na co zwrócić uwagę?​
Bezprawnik.pl
Bezprawnik.plPrawo Społeczeństwo Opinie
Czytaj więcej
Za brak prądu od elektrowni możemy uzyskać korzystną bonifikatę.​
Trójmiasto.pl
Trójmiasto.plWiadomości z Trójmiasta
Czytaj więcej
Co trzecie małżeństwo się rozpada. Co z tą miłością?​
Dziennikbaltycki.pl
Dziennikbaltycki.plWiadomości Pomorskie
Czytaj więcej
Rok 2021 rekordowy dla frankowiczów. ​
Dziennikbaltycki.pl
Dziennikbaltycki.plWiadomości Pomorskie
Czytaj więcej
Rozwód to gigantyczny stres. Jak sobie z nim poradzić?​
Radiogdansk.pl
Radiogdansk.plWiadomości z Gdańska
Czytaj więcej
Wyrok w sprawie frankowej bez wyznaczania rozprawy, czy to możliwe?
Expressbiznesu.pl
Expressbiznesu.plInformacje Biznesowe
Czytaj więcej
Wyrok w sprawie frankowej bez wyznaczania rozprawy, czy to możliwe?
Poprzedni
Następny

MAsz pytania?
Chcesz porozmawiać o swoich problemach? Zapraszamy do kontaktu

Sekretariat

Poniedziałek - piątek 9:00-17:00

Adres Kancelarii

ul. Świętojańska 40/2, 81-372 Gdynia

Dane do płatności

NIP: 5862183001 | REGON: 365220658

Nest Bank: 18 2530 0008 2027 1038 3682 0001

Kod SWIFT: NESBPLPW

Wypełnij formularz

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.