Zespół Kancelarii

Prawnik Patrycja Butny

Adwokat

Patrycja Butny

Świadomie założyła własną kancelarię dopiero w chwili, kiedy była przekonana, że jest gotowa przejąć odpowiedzialność za los ludzi, którzy powierzają jej swoje trudne sprawy.
Czytaj więcej…
Radca Prawny Adam Gosz

Radca Prawny

Adam Gosz

Od 15 lat doradza wiodącym spółkom giełdowym w sprawach korporacyjnych, sporach korporacyjnych, obowiązkach informacyjnych i regulacyjnych (MAR, AML, MDR)
Czytaj więcej…

Adwokat

Beata Sawińska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Na studiach działała w Zarządzie Koła Naukowego Prawa Karnego Uniwersytetu Gdańskiego oraz współorganizowała wraz z Kołem konferencje naukowe, symulacje rozpraw karnych i inne wydarzenia na uczelni. Ukończyła aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Złożyła z pozytywnym wynikiem egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

Radca Prawny

Monika Oktaba - Porożyńska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji kierunku Prawo oraz Wydziału Historyczno – Filologicznego kierunku Filologia Rosyjska. W październiku 2013 roku ukończyła dodatkowo naukę na Interdyscyplinarnych Studiach Doktoranckich na kierunku Europeistyka Uniwersytetu Gdańskiego – specjalizacja nauki prawne.

Czytaj więcej…

 

Starszy Prawnik Marta Owczarek

Starszy Prawnik

Marta Owczarek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Prawa Kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zajmuje się kompleksową obsługą spółek, w szczególności w sprawach z zakresu dochodzenia wierzytelności, a także zakładania spółek.

 

 

Ekonomista Rafał Butny

Ekonomista

Rafał Butny

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych korporacjach. Ukończył również Studia Podyplomowe Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Mediacje Sądowe i Interwencja Kryzysowa. Od ponad 20 lat związany z biznesem. Założyciel, współzałożyciel i doradca odpowiedzialny za powstanie kilkunastu przedsiębiorstw. W kancelarii odpowiada za zarządzanie całą strukturą organizacyjną, doradztwo ekonomiczne oraz analizy finansowe.

Asystent

Sandra Pawella

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Uzyskała tytuł magistra prawa. W toku studiów brała udział w szkoleniach z zakresu prawa rodzinnego, a także nabywała umiejętności praktyczne w takich miejscach jak kancelarie notarialne. Ukończyła certyfikowany kurs z psychologii przesłuchań, wiktymologii kryminalnej oraz kurs mediatora rodzinnego. Wspiera bieżącą obsługę kancelarii, zajmując się głównie zagadnieniami z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także działa na rzecz ochrony praw zwierząt.

Adwokat Gdynia Opinie
Mówią o nas

DOŚWIADCZENIE
Kancelaria Prawna Gdańsk – Patrycja Butny

Kancelaria Butny to zespół świetnie wyszkolonych i ambitnych prawników, których dotychczasowa praca zaowocowała zadowoleniem i satysfakcją wielu Klientów.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro człowieka, a w naszych działaniach skutecznie zmierzamy do ochrony interesów prawnych naszych Klientów. Pozytywne opinie adwokat Gdynia to nasza wizytówka, o którą dbamy każdego dnia, udzielając porad prawnych na najwyższym poziomie. Z największą starannością troszczymy się o każdy szczegół zagadnienia prawnego, z którym zgłaszają się do nas Klienci, tak aby rozstrzygnięcia spraw były dla nich korzystne.

Adwokat Gdynia opinie i porady prawne

W pierwszej kolejności udzielamy profesjonalnych i rzetelnych, a przy tym zrozumiałych dla każdego porad prawnych. Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Wyjaśnienie treści skomplikowanych przepisów i znalezienie korzystnego rozwiązania jest niezwykle istotne, gdy w życiu codziennym pojawia się problem prawny. Porada prawna, w zależności od stopnia skomplikowania i okoliczności sprawy oraz preferencji Klienta, może zostać udzielona w formie ustnej bądź pisemnej.

Ponadto, sporządzimy pisemną opinię prawną na potrzeby konkretnego zagadnienia, umowę cywilnoprawną, pozew do sądu i wszelkie inne pisma procesowe, a w razie konieczności zaoferujemy reprezentację adwokata w postępowaniu przed sądem. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego, kto się do nas zgłasza i gotowi do niesienia pomocy, a naszą dewizą jest praca w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem praw przysługujących każdemu. Uważamy, że każdego adwokata powinno cechować dobre wykształcenie, zapał i pozytywne opinie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w szczególności w sprawach rodzinnych (m.in. alimenty, ustalanie kontaktów rodzicielskich, uznawanie władzy rodzicielskiej), rozwodach, separacjach. Zajmujemy się również sporządzaniem umów prawa handlowego, rozstrzyganiem kwestii odszkodowawczych, ubezpieczeniowych, spadkowych, rentowych oraz wielu innych.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, która obejmuje zarówno usługi świadczone na rzecz Klientów indywidualnych, jak też podmiotów gospodarczych. Skutecznie prowadzimy również sprawy międzynarodowe, wymagające pracy w j. angielskim.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne opieka nad dziećmi i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Prawo Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu