Zespół Kancelarii

Prawnik Patrycja Butny

Adwokat

Patrycja Butny

Świadomie założyła własną kancelarię dopiero w chwili, kiedy była przekonana, że jest gotowa przejąć odpowiedzialność za los ludzi, którzy powierzają jej swoje trudne sprawy.
Czytaj więcej…
Radca Prawny Adam Gosz

Radca Prawny

Adam Gosz

Od 15 lat doradza wiodącym spółkom giełdowym w sprawach korporacyjnych, sporach korporacyjnych, obowiązkach informacyjnych i regulacyjnych (MAR, AML, MDR)
Czytaj więcej…

Radca Prawny

Monika Oktaba - Porożyńska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji kierunku Prawo oraz Wydziału Historyczno – Filologicznego kierunku Filologia Rosyjska. W październiku 2013 roku ukończyła dodatkowo naukę na Interdyscyplinarnych Studiach Doktoranckich na kierunku Europeistyka Uniwersytetu Gdańskiego – specjalizacja nauki prawne.

Czytaj więcej…

Starszy Prawnik Marta Owczarek

Starszy Prawnik

Marta Owczarek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Prawa Kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zajmuje się kompleksową obsługą spółek, w szczególności w sprawach z zakresu dochodzenia wierzytelności, a także zakładania spółek.

 

 

Ekonomista Rafał Butny

Ekonomista

Rafał Butny

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych korporacjach. Od ponad 20 lat związany z biznesem. Założyciel, współzałożyciel i doradca odpowiedzialny za powstanie kilkunastu przedsiębiorstw. W kancelarii odpowiada za zarządzanie całą strukturą organizacyjną, doradztwo ekonomiczne oraz analizy finansowe.

 

Asystent Paulina Ręklewska

Asystent

Paulina Ręklewska

Studentka V roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez cały okres studiów aktywnie działała w kołach studenckich, brała udział w szkoleniach, a także nabywała umiejętności praktyczne w takich miejscach jak kancelarie adwokackie i radcowskie. Wolontariuszka Fundacji Court Watch Polska wspierającej pozytywne zmiany w polskim sądownictwie. Wspiera bieżącą obsługę kancelarii, zajmując się zagadnieniami z zakresu prawa rodzinnego i prawa spadkowego.

Adwokat Gdynia Opinie
Mówią o nas

DOŚWIADCZENIE
Kancelaria Prawna Gdańsk – Patrycja Butny

Kancelaria Butny to zespół świetnie wyszkolonych i ambitnych prawników, których dotychczasowa praca zaowocowała zadowoleniem i satysfakcją wielu Klientów.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro człowieka, a w naszych działaniach skutecznie zmierzamy do ochrony interesów prawnych naszych Klientów. Pozytywne opinie adwokat Gdynia to nasza wizytówka, o którą dbamy każdego dnia, udzielając porad prawnych na najwyższym poziomie. Z największą starannością troszczymy się o każdy szczegół zagadnienia prawnego, z którym zgłaszają się do nas Klienci, tak aby rozstrzygnięcia spraw były dla nich korzystne.

Adwokat Gdynia opinie i porady prawne

W pierwszej kolejności udzielamy profesjonalnych i rzetelnych, a przy tym zrozumiałych dla każdego porad prawnych. Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Wyjaśnienie treści skomplikowanych przepisów i znalezienie korzystnego rozwiązania jest niezwykle istotne, gdy w życiu codziennym pojawia się problem prawny. Porada prawna, w zależności od stopnia skomplikowania i okoliczności sprawy oraz preferencji Klienta, może zostać udzielona w formie ustnej bądź pisemnej.

Ponadto, sporządzimy pisemną opinię prawną na potrzeby konkretnego zagadnienia, umowę cywilnoprawną, pozew do sądu i wszelkie inne pisma procesowe, a w razie konieczności zaoferujemy reprezentację adwokata w postępowaniu przed sądem. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego, kto się do nas zgłasza i gotowi do niesienia pomocy, a naszą dewizą jest praca w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem praw przysługujących każdemu. Uważamy, że każdego adwokata powinno cechować dobre wykształcenie, zapał i pozytywne opinie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w szczególności w sprawach rodzinnych (m.in. alimenty, ustalanie kontaktów rodzicielskich, uznawanie władzy rodzicielskiej), rozwodach, separacjach. Zajmujemy się również sporządzaniem umów prawa handlowego, rozstrzyganiem kwestii odszkodowawczych, ubezpieczeniowych, spadkowych, rentowych oraz wielu innych.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, która obejmuje zarówno usługi świadczone na rzecz Klientów indywidualnych, jak też podmiotów gospodarczych. Skutecznie prowadzimy również sprawy międzynarodowe, wymagające pracy w j. angielskim.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Rozwody

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Opieka nad dziećmi
i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc i obsługa prawna dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa prawna pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt
Patrycja Butny

Adwokat Gdynia
Patrycja Butny

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu