Sankcja kredytu darmowego

Pomagamy Kredytobiorcom
Darmowy kredyt brzmi jak oksymoron?

Warto wiedzieć, że gdy kredytodawca narusza spoczywające na nim obowiązki, konsument nie musi siedzieć z założonymi rękoma. Banki powszechnie stosują w umowach kredytów konsumenckich nieprawidłowe zapisy.

Jeśli jesteś ofiarą naruszeń, masz prawo do rekompensaty. Pomożemy Ci skutecznie sprzeciwić się nieuczciwym działaniom i skorzystać z sankcji kredytu darmowego.

4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
js_loader

W jakiej sytuacji możesz liczyć na rekompensatę?

Grono osób uprawnionych do uzyskania rekompensaty jest szerokie. Niestety, część kredytobiorców nie wie, ile może zyskać. Weryfikację umowy warto przeprowadzić w każdym przypadku.

Mimo nieprawidłowości banki nie są skore do polubownego rozwiązywania sporów. Właśnie dlatego warto powierzyć swoją sprawę specjalistom i zdecydowanie sprzeciwić się naruszeniom.

Podstawowe kryteria do uzyskania zwrotu to:

Kwota kredytu – wysokość zaciągniętego zobowiązania nie może przekraczać 255 550 złotych.

Status osoby fizycznej – z ochrony korzystają zarówno osoby, które zaciągnęły kredyt w banku, jak i klienci parabanków.

Kredyt po 17 stycznia 2014 roku – data zawarcia umowy kredytu musi przypadać na okres po 17 stycznia 2014 roku.

Rok od spłaty – o rekompensatę możesz się ubiegać, jeśli spłata nastąpiła w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Najczęstsze naruszenia w umowach kredytów

Niezależnie od tego, w jakim banku masz kredyt, istnieje szansa, że w umowie znalazły się błędy. Ich katalog w praktyce jest bardzo szeroki. Można jednak spróbować wskazać najczęściej pojawiające się naruszenia.

Przeprowadź analizę umowy, aby sprawdzić między innymi, czy:

Adwokat Patrycja Butny Gdynia
Jeśli zdecydujesz się na współpracę, zajmiemy się podjęciem formalnych działań przeciwko bankowi. Wezwiemy instytucję do zapłaty oraz w razie potrzeby skierujemy pozew do sądu. Twoje zaangażowanie w sprawę będzie minimalne – wszystkim zajmiemy się za Ciebie.Współpraca w sprawie darmowego kredytu to dla Ciebie szansa na uzyskanie wysokiej rekompensaty. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o szczegółach.

Współpraca w sprawie darmowego kredytu krok po kroku

W naszej Kancelarii stawiamy na jasne warunki współpracy. Dzięki naszemu wsparciu pomogliśmy wielu kredytobiorcom wygrać swoje spory z bankiem.

Prowadzenie każdej sprawy rozpoczynamy od analizy treści umowy. Nasi specjaliści zweryfikują każdy zapis i ocenią, czy istnieje szansa podważenia poszczególnych postanowień. Po szczegółowej analizie wrócimy do Ciebie z odpowiedzią i rekomendacją. Przygotujemy również symulację potencjalnych korzyści. Jesteśmy otwarci na pytania i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pamiętaj, że ostateczną decyzję podejmiesz samodzielnie.

Sankcja kredytu darmowego pomoc prawna Gdynia

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.