Usługi i Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne opieka nad dziećmi i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Prawo Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt

Porady Prawne Gdynia
Adwokat

Osoby, które zmagają się problemami lub wątpliwościami natury prawnej, mogą skorzystać z rzetelnej wiedzy i doświadczenia naszej kancelarii. Oferujemy kompleksową obsługę, jak również porady prawne. Gdynia jest miastem gdzie znajduje się siedziba naszej kancelarii, ale dla dobra klienta możemy zaoferować spotkanie w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą, jak też udzielenie porady za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

„Dzięki bezpośredniemu spotkaniu i szczegółowemu zapoznaniu się z daną sprawą, mogę przekazać klientowi wiedzę, która będzie miała realny wpływ na jego życie, niezależnie czy dotyczy to jego związku małżeńskiego, sytuacji w pracy czy spraw biznesowych.”

Windykacja Gdynia - Adwokat Patrycja Butny

Zakres usług
Usługi i porady prawne Gdynia. Co wyróżnia naszą kancelarię?

Zgłaszające się do nas osoby znajdują się w różnej sytuacji, mają różne oczekiwania i potrzeby. Każda sprawa ma też inny charakter, stopień zaawansowania czy też współudział stron. W związku z tym wskazujemy na różne formy współpracy, dostosowując je do konkretnej sytuacji. Szczegółowo wyjaśniamy ważne dla sprawy przepisy prawne, określamy ryzyko, czas i szansę na rozwiązanie oraz zakończenie problemu.

Angażujemy się i nie skupiamy się wyłącznie na teraźniejszości – porady prawne Gdynia służą też wyznaczaniu nowych celów i pomagają w ich realizowaniu. To dlatego cieszymy się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy wskazują naszą siedzibę znajomym, przyjaciołom, kolegom z pracy. Zapewniamy komfortowe warunki rozmowy i dogodny termin spotkania.

Biuro kancelarii adwokackiej
Porady prawne Gdynia

zakres usług
Klienci mogą więc skorzystać z naszych usług, jeśli zmagają się na przykład z problemami:

Porady prawne są pierwszą i często wystarczającą formą pomocy. Z naszych porad prawnych korzystają zarówno indywidualni klienci, jak i podmioty gospodarcze. Zajmujemy się między innymi prawem cywilnym, które obejmuje prawo pracy, prawo spadkoweprawo rodzinne i opiekuńcze.

Pomagamy w kwestiach prawa gospodarczego oraz w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zespół naszej kancelarii specjalizuje się również w udzielaniu porad związanych z rozwodem czy podziałem majątku.

Doświadczenie naszej kancelarii

Jesteśmy zaufaną kancelarią z kilkuletnim doświadczeniem i usatysfakcjonowanymi klientami. Wiele rodzin, firm i indywidualnych klientów rozwiązało swoje problemy i podniosło jakość życia, stawiając na nasze porady prawne.

Gdynia to miasto, w którym codziennie dużo się dzieje, a aktywne tempo życia skłania mieszkańców do optymalizowania wielu spraw, dzięki czemu oszczędzają oni swój czas. Skorzystanie z profesjonalnej konsultacji, może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów już na samym początku. Jesteśmy objęci bezwzględną tajemnicą zawodową, dlatego każdy klient ma zapewnioną pełną dyskrecję.

Porady prawne Gdynia – indywidualne podejście

Praktyka nauczyła nas indywidualnego podejścia do każdej sprawy, jasności w przekazywaniu informacji i perspektywicznego wskazania na dalszy rozwój sytuacji. Nie ma obszaru, przy którym porady prawne byłyby niepotrzebne – niezależnie od tego, czy wątpliwości są minimalne czy dotyczą skomplikowanej sprawy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i potrzebę skonsultowania okoliczności prywatnych lub zawodowych, warto skorzystać z porad prawnych.

Do kogo kierowana jest oferta?

Doradztwo prawne dotyczy wszystkich osób zmagających się z problemami prawnymi – zarówno tymi już wspomnianymi, jak i niewymienionymi. Wspieramy podmioty gospodarcze i indywidualne osoby nie tylko w j. polskim, ale również w j. angielskim. Obsługujemy dzięki temu wiele spraw międzynarodowych, a także te prowadzonych przez zagranicznych klientów na terenie Polski.

Udzielane przez nas na podstawie doświadczenia i rzetelnej znajomości prawa porady i opinie mają wymierny wpływ na życie – naszą prywatność, bezpieczeństwo, sukces zawodowy, czy relacje w rodzinie. Ta świadomość determinuje nasze zaangażowanie i gotowość do rozwiązywania każdej sprawy. Pracujemy i jesteśmy dla Państwa – zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu