Usługi

Porady Prawne Gdynia
Specjalizacje

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF. Zobacz

Kredyty PLN

Sankcja kredytu darmowego. Zobacz

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie. Zobacz

Prawo Rodzinne

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne. Zobacz

Podział majatku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii. Zobacz

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych. Zobacz

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców. Zobacz

Prawo Nieruchomości

Sprawy o zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego. Zobacz

Odszkodowania PRL

Odszkodowania dla osób poszkodowanych w okresie PRL Zobacz

Zespół Adwokatów Kancelarii Adwokackiej Butny z Gdyni

Usługi prawne Gdynia. Co wyróżnia naszą kancelarię?

Zgłaszające się do nas osoby znajdują się w różnej sytuacji, mają różne oczekiwania i potrzeby. Każda sprawa ma też inny charakter, stopień zaawansowania czy też współudział stron. W związku z tym wskazujemy na różne formy współpracy, dostosowując je do konkretnej sytuacji. Szczegółowo wyjaśniamy ważne dla sprawy przepisy prawne, określamy ryzyko, czas i szansę na rozwiązanie oraz zakończenie problemu.

Angażujemy się i nie skupiamy się wyłącznie na teraźniejszości – porady prawne Gdynia służą też wyznaczaniu nowych celów i pomagają w ich realizowaniu. To dlatego cieszymy się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy wskazują naszą siedzibę znajomym, przyjaciołom, kolegom z pracy. Zapewniamy komfortowe warunki rozmowy i dogodny termin spotkania.

Porady Prawne Gdynia

Osoby, które zmagają się problemami lub wątpliwościami natury prawnej, mogą skorzystać z rzetelnej wiedzy i doświadczenia naszej kancelarii. Oferujemy kompleksową obsługę, jak również porady prawne. Gdynia jest miastem gdzie znajduje się siedziba naszej kancelarii, ale dla dobra klienta możemy zaoferować spotkanie w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą, jak też udzielenie porady za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

„Dzięki bezpośredniemu spotkaniu i szczegółowemu zapoznaniu się z daną sprawą, mogę przekazać klientowi wiedzę, która będzie miała realny wpływ na jego życie, niezależnie czy dotyczy to jego związku małżeńskiego, sytuacji w pracy czy spraw biznesowych.”

Adwokat Patrycja Butny Kancelaria Adwokacka w Gdynii
Adwokaci Gdynia z kancelarii Butny

Porady Prawne

Porady prawne są pierwszą i często wystarczającą formą pomocy. Z naszych porad prawnych korzystają zarówno indywidualni klienci, jak i podmioty gospodarcze. Zajmujemy się między innymi prawem cywilnym, które obejmuje prawo pracy, prawo spadkoweprawo rodzinne i opiekuńcze.

Pomagamy w kwestiach prawa gospodarczego oraz w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zespół naszej kancelarii specjalizuje się również w udzielaniu porad związanych z rozwodem czy podziałem majątku.

Zespół kancelarii adwokackiej Butny

Klienci mogą więc skorzystać z naszych usług, jeśli zmagają się na przykład z problemami:

Doświadczenie naszej kancelarii

Jesteśmy zaufaną kancelarią z kilkuletnim doświadczeniem i usatysfakcjonowanymi klientami. Wiele rodzin, firm i indywidualnych klientów rozwiązało swoje problemy i podniosło jakość życia, stawiając na nasze porady prawne.

Gdynia to miasto, w którym codziennie dużo się dzieje, a aktywne tempo życia skłania mieszkańców do optymalizowania wielu spraw, dzięki czemu oszczędzają oni swój czas. Skorzystanie z profesjonalnej konsultacji, może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów już na samym początku. Jesteśmy objęci bezwzględną tajemnicą zawodową, dlatego każdy klient ma zapewnioną pełną dyskrecję.

Pomoc Prawna Kancelaria Adwokacka Butny
Analiza Spraw Kancelaria Adwokacka Butny

Porady prawne Gdynia – indywidualne podejście

Praktyka nauczyła nas indywidualnego podejścia do każdej sprawy, jasności w przekazywaniu informacji i perspektywicznego wskazania na dalszy rozwój sytuacji. Nie ma obszaru, przy którym porady prawne byłyby niepotrzebne – niezależnie od tego, czy wątpliwości są minimalne czy dotyczą skomplikowanej sprawy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i potrzebę skonsultowania okoliczności prywatnych lub zawodowych, warto skorzystać z porad prawnych.

Do kogo kierowana jest oferta?

Doradztwo prawne dotyczy wszystkich osób zmagających się z problemami prawnymi – zarówno tymi już wspomnianymi, jak i niewymienionymi. Wspieramy podmioty gospodarcze i indywidualne osoby nie tylko w j. polskim, ale również w j. angielskim. Obsługujemy dzięki temu wiele spraw międzynarodowych, a także te prowadzonych przez zagranicznych klientów na terenie Polski.

Udzielane przez nas na podstawie doświadczenia i rzetelnej znajomości prawa porady i opinie mają wymierny wpływ na życie – naszą prywatność, bezpieczeństwo, sukces zawodowy, czy relacje w rodzinie. Ta świadomość determinuje nasze zaangażowanie i gotowość do rozwiązywania każdej sprawy. Pracujemy i jesteśmy dla Państwa – zapraszamy do kontaktu.

MAsz pytania?
Chcesz porozmawiać o swoich problemach? Zapraszamy do kontaktu

Sekretariat

Poniedziałek - piątek 9:00-17:00

Adres Kancelarii

ul. Świętojańska 40/2, 81-372 Gdynia

Dane do płatności

NIP: 5862183001 | REGON: 365220658

Nest Bank: 18 2530 0008 2027 1038 3682 0001

Kod SWIFT: NESBPLPW

Wypełnij formularz

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.