Windykacja należności Gdynia

Windykacja należności

Windykacja należności Gdynia

 

Profesjonalne wsparcie przy windykacji należności może rozpocząć się na dowolnym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym oraz podczas postępowania egzekucyjnego. Doświadczenie, poparte praktyką w zakresie skutecznego odzyskiwania należności procentuje pozytywnym zakończeniem spraw.

“Posiadam wieloletnią eksperiencję
oraz wypracowaną współpracę z kancelariami notarialnymi i komorniczymi.
Wiem, jak zabezpieczyć Państwa interesy”.

zakres usług

Na czym polega windykacja należności?

Windykacja należności jest odpowiedzią na nieuczciwe działania kontrahentów naszych Klientów. Problemy z windykacją i odzyskiwaniem należności mogą być przyczyną chwilowej utraty płynności finansowej, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do paraliżu działalności przedsiębiorstwa. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej. Nasza kancelaria, w przeciwieństwie do działających na rynku firm windykacyjnych, zapewnia pełen zakres usług i wsparcie prawne na każdym etapie procesu odzyskiwania wierzytelności z Polski i z zagranicy, w szczególności z krajów Unii Europejskiej. Realizując usługi windykacyjne, stawiamy na skuteczność oraz wysoką jakość. Działamy wykorzystując wszelkie dostępne prawem formy nacisku na dłużnika, co pozwala nam możliwie szybko odzyskać pieniądze naszych Klientów. Wspieramy także dłużników niesłusznie pociągniętych do odpowiedzialności przez działających w złej wierze wierzycieli.

Jakie usługi obejmuje windykacja wierzytelności?

Nasza kancelaria prawna dla klientów udostępnia narzędzia, które w sposób wybiórczy lub kompleksowy można stosować w celu odzyskania przeterminowanych należności, w tym w szczególności:

Adwokat Patrycja Butny w kancelarii Butny

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie windykacji należności?

Doświadczenie Kancelarii ugruntowane jest wieloletnią praktyką zdobytą podczas występowania w postępowaniach sądowych przeciwko nierzetelnym dłużnikom, jak i w ramach efektywnej współpracy z kancelariami komorniczymi w zakresie prowadzonych egzekucji. Wielokrotnie podejmowaliśmy nieszablonowe, pełne zaangażowania działania zmierzające do wyjawienia majątku ukrywanego przez dłużników. Występowaliśmy w sprawach przeciwko członkom zarządu spółek kapitałowych niewypełniających swoich zobowiązań. Chroniliśmy także interesy dłużników, którzy kwestionowali skierowane przeciwko nim niezasadnie roszczenia, w tym także poprzez powództwa przeciwegzekucyjne. Dzięki temu wszechstronnemu doświadczeniu oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy, co pozwana na sprawne i profesjonalne odzyskiwanie należności.

Czym charakteryzuje się realizowana przez kancelarię obsługa prawna firm?

Kancelaria prawna stosuje różnorodne formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Możemy zaproponować stałą obsługę prawną, jak i współpracę w zakresie konkretnych zagadnień prawnych. Współpraca z kancelariami komorniczymi pozwala nam na sprawną egzekucję zasądzonych należności. Dzięki zdobytemu wszechstronnemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksowość, profesjonalizm i skuteczność podejmowanych działań windykacyjnych. Dbamy o najwyższy poziom naszych usług oraz o to, by zapewniać Klientom obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Pomoc prawna dla firm świadczona może być zarówno w siedzibie Klienta, jak i bezpośrednio w naszej kancelarii. Usługi prawne na rzecz firm realizujemy także zdalnie. Obsługujemy podmioty gospodarcze na terenie całego kraju, jak też przedsiębiorców zagranicznych.

Do kogo kierowany jest ten rodzaj usług?

Porady prawne w windykacji należności są niezbędne w działalności niemal każdego przedsiębiorcy. Spektrum zagadnień prawnych, z którymi adwokat ma do czynienia w ramach odzyskiwania wierzytelności, potrafi być naprawdę szerokie – począwszy od tradycyjnych sporów o zapłatę między przedsiębiorcami, a skończywszy nawet na postępowaniach karnych, gdy uchylanie się od wykonania zobowiązania wypełnia już znamiona przestępstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu windykacji należności jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym problemom natury prawnej, które pojawiają się w toku sądowego i pozasądowego odzyskiwania wierzytelności. Udzielamy także wsparcia dłużnikom niesłusznie pociągniętym do odpowiedzialności prawnej przez nieuczciwych wierzycieli.

Specjalizacje
Tu znajdziesz pomoc - kompleksowa obsługa prawna

Sprawy rozwodowe

Rozwody

Rozwody

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
czytaj więcej
Sprawy rodzinne

Rozwód, opieka nad dziećmi i alimenty

Rozwód, opieka nad dziećmi i alimenty

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
czytaj więcej
Sprawy spadkowe

Podziały majątku

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
czytaj więcej
Prawo nieruchomości

Nieruchomości

Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
czytaj więcej
Sprawy Karne

Prawo karne

Prawo karne

Usługi dla pokrzywdzonych i oskarżonych w postępowaniu przed prokuraturą, policją i sądem.
czytaj więcej
Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
czytaj więcej
Prawo pracy

Prawo Pracy

Prawo Pracy

Obsługa prawna pracowników i pracodawców
czytaj więcej
Kary za niepłacenie alimentów

Windykacja należności

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
czytaj więcej
Prawa zwierząt

Prawa zwierząt

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
czytaj więcej
Adwokat Patrycja Butny - Zdjęcie

Adwokat
Patrycja Butny

Założyłam własną kancelarię prawną dopiero wtedy, kiedy byłam zupełnie przekonana, że jestem w stanie wziąć odpowiedzialność za los ludzi, którzy powierzają mi swoje sprawy. Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. W wolnej chwili uwielbiam jazdę na rowerze MTB i rolkach.

Szukasz pomocy prawnej?

Skontaktuj się z nami.