Windykacja należności Gdynia

Windykacja należności Gdynia
Adwokat do spraw windykacji

Profesjonalne wsparcie przy windykacji należności może rozpocząć się na dowolnym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym oraz podczas postępowania egzekucyjnego. Doświadczenie, poparte praktyką w zakresie skutecznego odzyskiwania należności procentuje pozytywnym zakończeniem spraw.

„Posiadam wieloletnią eksperiencję oraz wypracowaną współpracę z kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Wiem, jak zabezpieczyć Państwa interesy”.

4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
js_loader
Analiza spraw Kancelaria Adwokacka Butny

Zakres usług
Na czym polega windykacja należności?

Windykacja należności jest odpowiedzią na nieuczciwe działania kontrahentów naszych Klientów. Problemy z windykacją i odzyskiwaniem należności mogą być przyczyną chwilowej utraty płynności finansowej, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do paraliżu działalności przedsiębiorstwa. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej. Nasza kancelaria, w przeciwieństwie do działających na rynku firm windykacyjnych, zapewnia pełen zakres usług i wsparcie prawne na każdym etapie procesu odzyskiwania wierzytelności z Polski i z zagranicy, w szczególności z krajów Unii Europejskiej. Realizując usługi windykacyjne, stawiamy na skuteczność oraz wysoką jakość.

Działamy wykorzystując wszelkie dostępne prawem formy nacisku na dłużnika, co pozwala nam możliwie szybko odzyskać pieniądze naszych Klientów. Wspieramy także dłużników niesłusznie pociągniętych do odpowiedzialności przez działających w złej wierze wierzycieli.

Windykacja Gdynia
Jakie usługi obejmuje windykacja wierzytelności?

Nasza kancelaria prawna dla klientów udostępnia narzędzia, które w sposób wybiórczy lub kompleksowy można stosować w celu odzyskania przeterminowanych należności.

Windykacja Gdynia:

Zespół Kancelarii Adwokackiej

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie windykacji należności?

Doświadczenie Kancelarii ugruntowane jest wieloletnią praktyką zdobytą podczas występowania w postępowaniach sądowych przeciwko nierzetelnym dłużnikom, jak i w ramach efektywnej współpracy z kancelariami komorniczymi w zakresie prowadzonych egzekucji. Nie jesteśmy jak pierwsza lepsza firma windykacyjna. Wielokrotnie podejmowaliśmy nieszablonowe, pełne zaangażowania działania zmierzające do wyjawienia majątku ukrywanego przez dłużników. Występowaliśmy w sprawach przeciwko członkom zarządu spółek kapitałowych niewypełniających swoich zobowiązań. Chroniliśmy także interesy dłużników, którzy kwestionowali skierowane przeciwko nim niezasadnie roszczenia, w tym także poprzez powództwa przeciwegzekucyjne. Dzięki temu wszechstronnemu doświadczeniu oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy, co pozwana na sprawne i profesjonalne odzyskiwanie należności.

Czym charakteryzuje się realizowana przez kancelarię obsługa prawna firm?

Kancelaria prawna stosuje różnorodne formy współpracy aby odzyskać należność, dopasowane do potrzeb Klienta i odpowiadające charakterowi powierzonych jej spraw. Możemy zaproponować stałą obsługę prawną, jak i współpracę w zakresie konkretnych zagadnień prawnych. Współpraca z kancelariami komorniczymi pozwala nam na sprawną egzekucję zasądzonych należności. Dzięki zdobytemu wszechstronnemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksowość, profesjonalizm i skuteczność podejmowanych działań windykacyjnych. Dbamy o najwyższy poziom naszych usług oraz o to, by zapewniać Klientom obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Pomoc prawna dla firm świadczona może być zarówno w siedzibie Klienta, jak i bezpośrednio w naszej kancelarii. Usługi prawne na rzecz firm realizujemy także zdalnie. Obsługujemy podmioty gospodarcze na terenie całego kraju, jak też przedsiębiorców zagranicznych.

Do kogo kierowana jest oferta?

Porady prawne w windykacji należności są niezbędne w działalności niemal każdego przedsiębiorcy. Spektrum zagadnień prawnych, z którymi adwokat ma do czynienia w ramach odzyskiwania wierzytelności, potrafi być naprawdę szerokie – począwszy od tradycyjnych sporów o zapłatę między przedsiębiorcami, a skończywszy nawet na postępowaniach karnych, gdy uchylanie się od wykonania zobowiązania wypełnia już znamiona przestępstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu windykacji należności jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym problemom natury prawnej, które pojawiają się w toku sądowego i pozasądowego odzyskiwania wierzytelności. Udzielamy także wsparcia dłużnikom niesłusznie pociągniętym do odpowiedzialności prawnej przez nieuczciwych wierzycieli.

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.