Prawo pracy

Prawo pracodawcy i pracownika
Adwokat do spraw prawa pracy

Prawo pracy ze względu na swoją specyfikę dotyka bezpośrednio niemal każdego z nas. Dlatego nasza kancelaria oferuję kompleksową pomoc zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników, zapewniając wsparcie w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji w sądzie.

„Zabezpieczenie Państwa interesów jest możliwe
dzięki posiadanej wiedzy oraz pozyskanemu doświadczeniu.
Działam kompleksowo, pamiętam o wszystkim”.

4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
js_loader
Prawo pracy analiza umów Kancelaria Adwokacka Butny

Zakres usług
Na czym polega obsługa prawna w zakresie prawa pracy?

Obsługa prawna w zakresie prawa pracy obejmuje działania zarówno na rzecz pracodawców, jak i pracowników. Pracownikom pomagamy w sytuacji, gdy ich interesy zostały naruszone w ramach stosunku pracy i potrzebują oni wsparcia adwokata. Pracodawcom pomagamy w granicach porządku prawnego dokonywać optymalizacji warunków zatrudnienia, zapewniać zatrudnienie zgodne z obowiązującymi normami, w sposób maksymalnie zabezpieczający interesy pracodawcy, który z punktu widzenia prawa pracy nie jest uprzywilejowaną stroną stosunku pracy. 

Pełna i bieżąca obsługa prawna przedsiębiorstw w naszej kancelarii także w zakresie prawa pracy polega na wsparciu Klientów od fazy pomysłu na dane przedsięwzięcie biznesowe, przez okres rozwoju i stabilizacji, aż do momentu podjęcia decyzji o zakończeniu danego przedsięwzięcia. 

zakres usług
Jakie usługi z zakresu prawa pracy świadczymy?

Kancelaria prowadzi kompleksową i bieżącą obsługę prawną Klientów z zakresu prawa pracy.

W zakresie obsługi pracodawców:

Zespół kancelarii adwokackiej Butny

Jakie jest doświadczenie kancelarii w zakresie spraw z zakresu prawa pracy?

Doświadczenie Kancelarii ugruntowane jest wieloletnią praktyką w sprawach z zakresu prawa pracy, dzięki czemu potrafimy wesprzeć Klientów nie tylko na płaszczyźnie prawnej, ale także od strony biznesowej w zakresie związanym z kwestiami zatrudnienia. Prowadzimy obsługę prawną podmiotów gospodarczych ze zróżnicowanych branż, np. z branży budowlanej, paliwowej czy reklamowej. Bogate doświadczenie w tej współpracy pozwoliło na wypracowanie optymalnych dla danego Klienta strategii działania w zakresie zatrudniania pracowników, relacji wewnątrzzakładowych, funkcjonowania regulaminów pracy i płacy, czy procedur organizacji pracy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i zapewniamy obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Kancelaria gwarantuje otwarte i kreatywne podejście do problemów prawnych z zakresu prawa pracy uwzględniając w tym zakresie specyfikę nowoczesnego biznesu, czy nadzwyczajne okoliczności, w których może znaleźć się firma np. w czasach kryzysu gospodarczego.

Czym charakteryzuje się pomoc prawna z zakresu prawa pracy?

W naszej Kancelarii stosujemy zróżnicowane formy współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta indywidualnego i gospodarczego, a także charakteru powierzonych nam spraw. Firmom możemy zaproponować stałą obsługę prawną w zakresie spraw związanych z zatrudnieniem i organizacją pracy, jak i współpracę w zakresie konkretnych zagadnień prawnych. Klientom indywidualnym służymy bieżącą pomocą w kwestiach związanych z ich zatrudnieniem. Usługi kancelarii realizowane są z najwyższą starannością, poszanowaniem zasad etyki i uwzględnieniem interesów naszych Klientów. Uczciwość i zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Usługi prawne realizujemy także zdalnie.

Do kogo kierowana jest oferta?

Pomoc prawna z zakresu prawa pracy kierowana jest zarówno do pracowników, jak i pracodawców. Każdej stronie stosunku pracy zdarza się mierzyć z zagadnieniami, które mogą wymagać pomocy adwokata. Zakres zagadnień prawnych, z którymi adwokat ma do czynienia w sprawach z zakresu prawa pracy, potrafi być bardzo szeroki – począwszy od opiniowania kwestii związanych z zatrudnieniem i organizacją pracy, po problemy z zakończeniem stosunku pracy w tradycyjny lub nadzwyczajny sposób, a nawet w wyjątkowych okolicznościach, gdy np. z uwagi na kryzys gospodarczy konieczne jest przeprowadzenie redukcji etatów, zwolnień. Pracownikom także służymy pomocą prawną w tych właśnie sprawach w ochronie ich interesów, które nierzadko bywają naruszane przez pracodawców.

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24h

Jesteśmy w trakcie analizowania twojego problemu.