Kontakt - Adwokat Gdańsk

Adwokat Gdańsk
Patrycja Butny

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu

Adwokat Gdańsk
Kancelaria Prawna Gdańsk – Patrycja Butny

Jeśli potrzebujesz adwokata, który w sposób profesjonalny zajmie się Twoją sprawą, skorzystaj z usług Kancelarii Prawnej w Gdańsku –  Patrycja Butny. Nasz zespół z pełnym zaangażowaniem i determinacją w każdą sprawę szuka optymalnych rozwiązań dla klienta. Potwierdzić to może dobra i rzetelna opinia powszechnie panująca w środowisku adwokackim, a przede wszystkim wśród klientów.

kancelaria-butny-13

Jak wygląda pierwszy kontakt i przebieg spotkania?

Dbamy o najwyższe standardy naszych usług, dlatego już na etapie rozmowy telefonicznej analizujemy potrzeby klienta. Następnie umawiamy spotkanie w wybranym miejscu Gdańska i omawiamy szczegóły sprawy. Zapoznajemy się z sytuacją klienta, przedstawiamy propozycje, które można wdrożyć w postępowaniu przedsądowym, sądowym czy administracyjnym. Uwzględniamy również potencjalne koszty współpracy – informuje np.: kiedy wynajęcie pełnomocnika może zostać zwrócone.

W niedługim czasie na terenie Gdańska powstanie nowy oddział. Obecnie spotkania prowadzimy w dowolnie wybranym miejscu na terenie Gdańska lub w naszej siedzibie w Gdyni.

Komu dedykujemy usługi adwokata w Gdańsku?

Specjalizacją kancelarii jest prawo rodzinne i rozwodowe, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, służymy także pomocą w sprawach gospodarczych, karnych i cywilnych. Zespół stanowiący kadrę zespołu ma szerokie kwalifikacje zawodowe, co pozwala na przydzielenie odpowiedniego specjalisty w zależności od potrzeb klienta.

Dzięki biegłej znajomości j. niemieckiego, francuskiego oraz angielskiego świadczymy swoje usługi osobom i firmom zagranicznym. Jeśli osoba będąca w delegacji czy na urlopie ma problemy natury prawnej np.: zatrzymanie czy aresztowanie, to chętnie służymy swoim doradztwem. Również w przypadku tworzenie umów czy pism obcojęzycznych.