Prawnik gdynia

Prawnik Gdynia
Patrycja Butny

Oferowane przeze mnie usługi i porady prawne dotyczą zarówno płaszczyzny zawodowej, jak i prywatnej, rodzinnej. Dlatego uważam, że trzeba być bezdyskusyjnie pewnym siebie i swojej wiedzy, a także posiadać empatię. Zakładając kancelarię prawną w Gdyni, byłam po prostu na najlepszym etapie swojej kariery zawodowej, aby zrobić ten krok. Jak się okazało, było to trafne posunięcie, a inicjatywa przeobraziła się w dynamicznie rozwijającą się firmę z kolejnymi oddziałami.

Windykacja Gdynia - Adwokat Patrycja Butny

wYWIAD
Nie jesteś przy okazji przecież „człowiekiem znikąd”. Pracowałaś wcześniej w zawodzie jako adwokat…

Oczywiście (śmiech). Przez długie lata zbierałam doświadczenie w renomowanych kancelariach adwokackich, a wcześniej w kancelarii radcy prawnego i komorniczej. Jestem doświadczoną panią adwokat (śmiech), ale nieustannie poszerzam swoją wiedzę i nie ustaję w zaangażowaniu. Tylko wtedy mogę poszerzać zakres usług i świadczyć skuteczne porady prawne. Jako cel nadrzędny stawiam zadowolenie klienta i dążę do tego aby moja kancelaria adwokacka Gdynia miała jak najlepsze opinie.

Zebrane doświadczenie pomogło Ci w budowaniu własnej marki jaką dziś jest Kancelaria Butny?

Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to rzeczywiście pomogło mi w podejmowaniu ważnych, momentami strategicznych decyzji. Wiedziałam na przykład, że kancelaria prawna Gdynia to dobra lokalizacja, zrozumiałam też, że chcę pochylić się nad sprawami emocjonalnie trudnymi, niosąc wsparcie tam, gdzie czasami brakuje już nadziei.

No właśnie… Sporo się mówi o Twoim zaangażowaniu w bronieniu interesów najsłabszych…

To niełatwy temat i rzeczywiście jest on dla mnie bardzo istotny. Wielokrotnie z zaangażowaniem występowałam w postępowaniach o znęcanie się – zarówno nad członkami rodziny, jak i zwierzętami. Od wielu lat udzielam klientom pomoc prawną w sprawach o rozwód, jak i w sporach dotyczących dzieci. Nie jest tajemnicą, że to bardzo trudne sprawy, wymagające tak elastyczności, jak i niezwykłej odporności. Jednak w swoim postępowaniu zawsze staram się pomagać najsłabszym i bezbronnym, niejednokrotnie jednak walcząc też o niewinność przeciwko nieprawdziwym oskarżeniom. Muszę przyznać, że podobną postawę reprezentują wszyscy zatrudnieni w kancelarii pracownicy, co jest niezwykle cenne tak dla mnie, jak dla naszych klientów.

Ale z powodzeniem zajmujesz się także sprawami gospodarczymi. To dla równowagi?

Dla równowagi i w wyniku realnych zainteresowań zawodowych, które koncentrują się na zagadnieniach takich jak prawo pracy, prawo karne, cywilne i gospodarcze. Nie ukrywam, że lubię świadczyć obsługę prawną dla klientów w sprawach gospodarczych. Staram się maksymalnie wykorzystać znajomość przepisów, orzecznictwa i poglądów doktryny, ale także kreatywność.

Zbudowanie zespołu najpewniej sprawiło, że uzupełniacie się wzajemnie i możecie zająć się klientem kompleksowo?

Nawet jeden adwokat może świadczyć kompleksowe usługi, jeśli wykaże się empatią, zaangażowaniem, maksymalną chęcią niesienia realnej pomocy. W mojej kancelarii zbudowanie zespołu i nieustanne jego powiększanie było i jest wynikiem bardzo dużego zainteresowania moją ofertą. Nie chcąc odsyłać klientów, musiałam stworzyć warunki, by pomóc każdemu, kto się do mnie zwróci.

W czym jeszcze się specjalizujesz?

Specjalizuje się również w negocjacjach i mediacjach. Oprócz klientów indywidualnych obsługuję również firmy i stowarzyszenia. I co ważne – pomoc prawną łączę z doradztwem biznesowym. Zakres usług jest dość szeroki, niemniej jednak, problematyka rozwodów i sprawy rodzinne są jednym z kluczowych działań mojej kancelarii.

Jak sądzisz, co jest Twoją kartą przetargową jako Adwokat?

Z jednej strony będzie to maksymalne zaangażowanie i ogromna pasja, z jaką poświęcam się sprawie. Z drugiej twarde argumenty i doświadczenie wyniesione z licznych wygranych procesów. Staram się maksymalnie pomóc w każdej sprawie i mieć jak najlepsze opinie, tak by poważali mnie zarówno klienci jak i inni adwokaci. Gdynia to moje rodzime miasto, dlatego tak bardzo angażuje się w tutejsze społeczne problemy.

Czyli tak zwany kujon (śmiech).

Trochę tak, ale to dobra cecha u prawnika. Obsługa prawna musi być poparta wiedzą i doświadczeniem.

Masz w ogóle czas na życie prywatne?

Muszę! Mam trójkę dzieci i nie wyobrażam sobie nie mieć dla nas wszystkich czasu. Jestem tak zwaną pasjonatką sportu. Uwielbiam jazdę na rowerze MTB i rolkach. Ale interesuję się też malarstwem, w szczególności impresjonistycznym.

To na koniec powiesz, czym się kierujesz w życiu?

Naprawdę szczerze wierzę w to, że warto być dobrym człowiekiem.

Adwokat Gdynia
Usługi

Sprawy rozwodowe

Sprawy Rozwodowe

Rozwody, separacje oraz sprawy o podział majątku po rozwodzie.
Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne opieka nad dziećmi i alimenty

Opieka nad dziećmi, alimenty i sprawy rodzinne.
Sprawy rodzinne

Podziały majątku

Podział nieruchomości oraz ruchomości z opracowaniem strategii.
Podziały majątku

Prawo Nieruchomości

Sprawy o eksmisję, zasiedzenie, zniesienie współwłasności itp. oraz z zakresu prawa budowlanego.
Sprawy nieruchomości
Frankowicze - waluta CHF

Kredyty CHF

Pomoc dla osób posiadających kredyt CHF.
Kredyty frankowe

Obsługa prawna firm

Usługi z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych.
Obsługa firm

Prawo Pracy

Obsługa pracowników i pracodawców
Prawo pracy

Windykacja należności

Na każdym etapie postępowania: przedsądowym, sądowym, podczas post. egzekucyjnego.
Windykacja należności

Prawa zwierząt

Występowanie przed organami ścigania i sądami w sprawach dot. znęcania się nad zwierzętami.
Prawa zwierząt

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu