Kontakt - Adwokat Sopot

Adwokat Sopot
Patrycja Butny

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu

Adwokat Sopot
Kancelaria Prawna Sopot – Patrycja Butny

Udział w postępowaniu sądowym, złożenie pozwu, niejasności, związane z interpretacją dokumentów prawnych nie muszą oznaczać stresu i niepewności, związanych z brakiem doświadczenia w kwestiach prawnych. Możliwość skorzystania z usług kancelarii prawnej to gwarancja powierzenia sprawy profesjonalistom. Nasza oferta, skierowana jest do klientów prywatnych oraz przedsiębiorców, potrzebujących pomocy prawnej we wszystkich dziedzinach prawa. Doświadczenie oraz rzetelna wiedza, poparte wieloma, wygranymi sprawami dla klientów pozwala nam rozwijać się, troszcząc się o Państwa interesy.

kancelaria-butny-13

W jakiej dziedzinie specjalizuje się kancelaria prawna?

Każdy adwokat naszej kancelarii to wysokiej klasy specjalista, z kierunkowym wykształceniem prawnym. Doświadczenie oraz ugruntowana wiedza pozwalają nam reprezentować klientów prywatnych oraz firmy w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Pomagamy klientom w zrozumieniu skomplikowanych przepisów prawnych, reprezentujemy przed sądem oraz organami administracji publicznej. Sporządzamy wszystkie niezbędne dokumentacje, wnioski, pozwy i umowy prawne.  Jesteśmy zaangażowani we wszystkie prowadzone sprawy oraz zdeterminowani do osiągnięcia celu, którym jest pozytywny finał postępowania.

Współpracę z klientami opieramy przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Bardzo ważne dla nas jest to, żeby klienci widzieli w nas partnera, na którego mogą liczyć w każdej sytuacji i z czystym sumieniem mogą go polecić swojej rodzinie lub znajomym.

Rozwijamy się dla Państwa

Z uwagi na poszerzanie się grona zadowolonych z naszych usług klientów, rozwijamy się, tworząc kolejne oddziały na terenie Trójmiasta. Przygotowujemy się do otwarcia nowego punktu w Sopocie aby jak najbardziej ułatwić kontakt z naszą kancelarią. 

Obecnie na życzenie klienta, każde spotkanie może się odbyć w dowolnym miejscu na terenie Sopotu lub w naszej siedzibie w Gdyni.